Рейтинг шкіл Дніпропетровської області: які заклади лідирують в 2023 роціСкладений рейтинг загальноосвітніх шкіл Дніпропетровської області. У якості вихідних даних були використані результати національного мультипредметного тесту, отримані випускниками шкіл у 2023 році.

Про це повідомляє сайт 056 з посиланням на інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua».

Рейтинг складений з використанням офіційного звіту за результатами НМТ 2023 року, оприлюдненого Українським центром оцінювання якості освіти. Значною мірою вплинув на нього бал «склав / не склав», який у 2023 році був встановлений заздалегідь і став для деяких предметів значно нижчим, ніж у попередні роки.

Так, з української мови не подолали поріг «склав / не склав» лише 0,09% учасників (у 2021 році – 7,45 %), що вплинуло на рейтингові таблиці, оскільки в рейтингу враховуються учасники, які не подолали пороговий бал з предмета.

Окрім того, учні низки шкіл через військові дії залишили свої регіони й продовжували навчання онлайн в інших областях України або за кордоном.

Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів національного мультипредметного тесту отриманих учасниками тестування з усіх предметів НМТ та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

Рейтинг шкіл Дніпропетровської області: які заклади лідирують в 2023 році, фото-1

Повний рейтинг дивіться в матеріалі за посиланням.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW