Тюрін звільнив чиновника Хмельницької ОВА, якого суд визнав винним у отриманні хабаряЗаступника директора департаменту – начальника управління захисту довкілля, оцінки впливу на довкілля, використання природних ресурсів департаменту природних ресурсів та екології Хмельницької ОВА Володимира Дідуха звільнено з посади.

Про це свідчить наказ першого заступника голови ОВА Сергія Тюріна від 31 серпня.

Як зазначається в документі, підставою стала заява Володимира Дідуха від 28 серпня. Тож його його звільнили за угодою сторін, що надає йому можливість скористатися послугами центру зайнятості та отримувати державну допомогу з безробіття. До того ж, департаменту доручено провести із ним усі відповідні розрахунки.

Нагадаємо, що нещодавно Хмельницький міськрайонний суд затвердив укладену між прокурором і заступником директорки департаменту екології Хмельницької ОВА Володимиром Дідухом угоду про визнання винуватості у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 369-2 КК України (Зловживання впливом).

Суд призначив чиновнику покарання у виді штрафу в розмірі 2500 (двох тисяч п`ятисот) неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 42500,00 гривень, а також стягнув з нього на користь держави 5736 грн. 20 коп. процесуальних витрат.

У суді прокурор зазначив, що чиновник щиро розкаявся та активно сприяв розкриттю кримінального правопорушення; обставин, які відповідно обтяжують покарання не встановлено; враховуючи співпрацю підозрюваного зі стороною обвинувачення, щире каяття, активне сприяння розкриттю злочину, сторони узгодили, що підозрюваному слід призначити покарання у вигляді штрафу.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW