На Житомирщині затримали чоловіка з фальшивим водійським посвідченнямІнцидент трапився з одним із клієнтів сервісного центру МВС у Радомишлі. Чоловік звернувся в установу для обміну посвідчення водія, виданого вперше у 2021 році на Луганщині.

Однак під час надання послуги адміністратор звернув увагу, що документ має явні ознаки підробки. Більше того, під час перевірки встановили, що водійське з такими серією та номером видавалися на ім’я іншої особи. Як так сталося – далі чоловік пояснював уже правоохоронцям

А сервісні центри МВС вкотре застерігають: не давайте шахраям себе ошукати й не ведіться на обіцянки. Єдиний спосіб отримати справжнє посвідчення водія – закінчити спеціалізований навчальний заклад і скласти іспити в територіальному сервісному центрі МВС.

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.

РСЦ ГСЦ МВС в Житомирській області

На Житомирщині затримали чоловіка з фальшивим водійським посвідченням, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW