Ми не втомилися! П’ять протезованих ветеранів вирушили в похід Карпатами, щоб зібрати 10 мільйонів гривень для побратимів, — ФОТО, ВІДЕО"Ми не втомилися!".

Саме з таким гаслом 3 вересня пʼять протезованих ветеранів вирушили в похід Карпатами, щоб зібрати 10 млн грн для своїх побратимів з 30 ОМБр, 95 ОДШБр, 1 танкової в/ч 1815, Луганського та Краматорського прикордонних загонів.

Варто зауважити, що вони впевнено крокують до своєї мети… Крокують…на протезах! Вже вдалося зібрати 4 мільйони гривень!

Мета ветеранів – зібрати кошти та довести, що попри поранення, життя продовжується. І ми вони не втомилися боротися та допомагати побратимам!

З кожним зібраним мільйоном вони скидатимуть по кілограму додаткової ваги (пакети з піском), які несуть у своїх наплічниках. Відповідно, вже 4 кілограми зайвої ваги, яка відповідає 4 зібраним мільйонам гривень, вони скинули.

«Дякуємо Gorganyза допомогу у наданні похідного спорядження та Duck Side за футболки та розробку дизайну для цього походу.

На зібрані кошти благодійний фонд Сергія Притули закупить та доставить обладнання за запитом п’яти підрозділів.

Ми не маємо права втомлюватися і маємо підтримувати наших побратимів та разом наближати перемогу!", - говорять ветерани.

Ми не втомилися! П’ять протезованих ветеранів вирушили в похід Карпатами, щоб зібрати 10 мільйонів гривень для побратимів, — ФОТО, ВІДЕО, фото-1

Вони просять долучитися до збору за реквізитами:

LigPay:https://bit.ly/pf-ne-vtomylus Монобанка:https://send.monobank.ua/jar/5ipNSyTpy8

А для нас за честь надати інформаційну підтримку у цій благородній справі. Більше того, ми в хронологічні послідовності додаємо внизу всі дописи житомирянина Олександра Швецова, який теж бере участь у цьому неймовірному поході.

День 1

Відео тут.

День 2

Відео тут. 

День 3

Ми не втомилися! П’ять протезованих ветеранів вирушили в похід Карпатами, щоб зібрати 10 мільйонів гривень для побратимів, — ФОТО, ВІДЕО, фото-2

День 4

Ми не втомилися! П’ять протезованих ветеранів вирушили в похід Карпатами, щоб зібрати 10 мільйонів гривень для побратимів, — ФОТО, ВІДЕО, фото-3

У соцмережах Олександра Швецова ви можете слідкувати за кожним днем походу. Він щодня звітує.

Слава Україні! Героям слава! Не інакше, як цими словами ми можемо завершити цей матеріал!

Всім миру та перемоги! Працюймо кожен заради цього!

Фото та відео з Фейсбук-сторінки Олександра ШвецоваAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW