В передмісті Миколаєва виявили перевищення вмісту миш’якуУ розвідній мережі водопроводів сіл Лупареве та Лимани, що у передмісті Миколаєва, виявили перевищення вмісту миш’яку.

Як повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Миколаївській області, 5 вересня фахівцями Миколаївського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області проведено нараду з головою Галицинівської сільської територіальної громади за участю керівників КП "Українківський сількомунгосп".

"Нарада відбулась у зв’язку з отриманими результатами лабораторного контролю питної води в системах централізованого водопостачання населених пунктів громади в ході позапланової перевірки КП "Українківський сількомунгосп" Галицинівської сільської територіальної громади. За результатами досліджень встановлено невідповідність води санітарним вимогам у населених пунктах Галицинове, Лимани, Лупарево, Прибузьке, Українка, а також перевищення вмісту миш’яку в розвідній мережі водопроводів сіл Лупареве та Лимани", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що під час наради обговорені питання виконання пропозицій, надані фахівцями Держпродспоживслужби за результатами лабораторних досліджень та визначена необхідність проведення позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Галицинівської сільської територіальної громади з прийняттям відповідного рішення. Засідання комісії ТЕБ та НС призначено на 7 вересня.

Нагадаємо, де можна набрати безплатно води у Миколаєві, можна подивитися на карті або за посиланням.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW