Електронні версії підручників для учнів та вчителів розмістили у вільному доступіЕлектронну бібліотеку із 1 335 підручників й посібників розмістили на порталі Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти». Тож електронні версії підручників для закладів загальної середньої освіти з 1-го по 11-й клас ту є з усіх предметів. Також це різні видання. Є підручники для осіб з особливими освітніми потребами, нацменшин, корінних народів тощо. Про таке йдеться на сторінці Звягельської міської ради.

– Незалежно від місця перебування здобувачів освіти та вчителів, вони можуть вільно використовувати унікальний контент. Учні та вчителі отримають матеріали для відпрацювання необхідних навичок, а також доступ до чисельної мультимедійної бази контенту, – йдеться у повідомленні.

Увесь навчальний матеріал створено з використанням тих підручників, які мають гриф «Рекомендовано МОН України» і є переможцями Всеукраїнського конкурсу підручників.

Отримати безкоштовний доступ до кінця навчального року можна за посиланням.

Також на порталі Всеукраїнської школи онлайн є інші навчальні матеріали: тести, різноманітні відеоуроки, матеріали для самостійної роботи для змішаної та дистанційної роботи учнів 5-11 класів з 18 основних предметів, а також матеріали для методичної підтримки учителів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW