В Україні - День воєнної розвідкиУкраїнські військові розвідники відзначають 7 вересня професійне свято.  

Саме цього дня у 1992 році, відповідно до Указу Президента «Про Управління воєнної стратегічної розвідки Міністерства оборони України», у складі оборонного відомства було створено розвідувальний орган стратегічного рівня, що стало початком історії воєнної розвідки незалежної України.

Після розпаду СРСР й відновлення у серпні 1991 року незалежності перед Українською державою гостро постало питання створення воєнної розвідки, адже раніше подібні структури підпорядковувались Москві. Паралельно зі становленням Збройних сил України розпочалося створення системи воєнної розвідки.

У лютому 1992 року почалося формування управління розвідки Головного штабу ЗСУ, а вже 7 вересня, було прийнято рішення щодо формування Управління воєнної стратегічної розвідки Міністерства оборони. У квітні 1994 року Указом Президента Головне управління військової розвідки МОУ було перейменовано в Головне управління розвідки Міністерства оборони України. Відтоді почала розвиватись комплексна, ефективна та багаторівнева система воєнної розвідки Збройних сил.

Це свято – свідчення визнання особливої ролі, яку відіграє воєнна розвідка у справі захисту національних інтересів держави. У складних умовах відкритої агресії країна потребує ефективної та активної розвідки, спроможної до надання оперативної, об’єктивної та достовірної розвідувальної інформації, а також реальних прогнозів для прийняття керівництвом країни важливих державних рішень у сфері національної безпеки.

Командувач Об'єднаних сил Збройних сил України Сергій Наєв привітав розвідників з професійним святом.

"Успіхи наших воєнних операцій великою мірою залежать від того, наскільки якісно і швидко ми можемо оцінити оперативну обстановку, наскільки глибоко розуміємо стратегії окупантів, щоб протиставити їм нашу силу та спроможність", - зазначив генерал-лейтенант.

За словами Наєва, завдяки досвіду і вмінню здобувати інформацію воїнів-розвідників "ми маємо змогу не лише стримувати ворога, а й ефективно звільняти окуповані території".

"Вічна шана полеглим розвідникам, які ціною власного життя зірвали стратегічні плани кремля з миттєвого захоплення України. Слава воєнній розвідці України!", - підкреслив командувач.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW