Мінооборони планує цифровізувати ВЛК і запровадити електронний реєстр призовниківУкраїна продовжує впроваджувати цифрові технології в різні сфери суспільного життя, зокрема, і в сферу оборони. Як відзначають у ТСН, новопризначений міністр оборони, Рустем Умєров, оголосив про амбіційний план цифровізації діяльності військово-лікарських комісій як частину стратегії для запобігання корупції в цій сфері.

У чому суть інновацій

Центральним елементом цього плану є впровадження електронного військового квитка. Документ замінить традиційні паперові варіанти, які використовують зараз для реєстрації військовозобов'язаних громадян. Електронний військовий квиток буде містити всю необхідну інформацію про військовий статус особи, її медичний стан і інші деталі.

З цифровізацією ВЛК пов'язані також інші інноваційні заходи. Усі дані, процедури та рішення ВЛК будуть зберігатися та оброблятися в цифровому форматі. Це спростить процес роботи комісії, зробить його більш ефективним і запобігатиме можливим корупційним ризикам, пов'язаним з втратою або фальсифікацією паперових документів.

Ще однією важливою частиною плану Міноборони є створення електронного реєстру призовників. Він також буде містити повну інформацію про їхній медичний стан, дати призову і відповідні рішення ВЛК. Це допоможе у веденні обліку та контролі і зробить процес призову більш прозорим і ефективним.

Усе, що можна оцифрувати, маємо оцифрувати. Уся інформація про воїна має бути в digital: електронний військовий квиток, цифровізація ВЛК і шпиталів, електронний журнал, звіт для військових, - зазначив новопризначений міністр.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW