Як курсує електротранспорт в Дніпрі 7 вересня: розклад руху трамваїв та тролейбусівУ четвер, 7 вересня електротранспорт Дніпра продовжє працювати з незначиними замінами. Деякі трамваї курсують за скороченим маршрутом.

Про це повідомляє сайт 056 з посиланням на пресслужбу міськради Дніпра.

Трамваї №12 продовжать працювати за скороченим маршрутом від заводу Металовиробів до вул. Ігоря Сікорского, без заїзду до пл. Старомостової. Зміни пов'язані з проведенням відновлювальних робіт по вул. Вартових Неба.

Враховуючи скорочення трамвайного маршруту №12 до вул. Ігоря Сікорського, працює тимчасовий трамвайний маршрут №7 сполученням пл. Старомостова - вул. Виконкомівська. Перевезення здійснюватимуться з 07:00 до 19:00 з інтервалом 25 хвилин.

Усі інші трамвайні та тролейбусні маршрути працюватимуть у штатному режимі за розкладом робочого дня. Загалом на маршрути вийшло 207 одиниць рухомого складу.

Розклад можна дізнатися на офіційному сайті КП «Дніпровський електротранспорт»: https://det-dnipro.dp.ua/pasazhyram/#rozklad. Або у telegram-боті: https://t.me/rozklad_dnipro_bot

Також по місту працюватимуть 92 автобусні маршрути із загальною кількістю 706 машина (з них 112 – великої місткості).AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW