На Житомирщині поліцейські працюють з родинами зі складними життєвими обставинамиНа Звягельщині поліцейські працюють з родинами зі складними життєвими обставинами.

Днями ювенальні інспектори, співробітники ДСНС та працівники служби у справах дітей Звягельської міської ради перевірили сім’ї, які потребують постійного моніторингу ситуації.

Так, рейдувальники відвідали одну з родин, яка проживає на території Звягельського району. У будинку правоохоронці застали нетверезу 39-річну матір чотирьох дітей, яким від 10 місяців до 15 років. На ліжках була відсутня постільна білизна, а в оселі – брудно.

Відтак поліцейські нагадали жінці про необхідність дбати про дітей та про відповідальність за невиконання батьківських обов’язків. Відносно неї склали адміністративний протокол за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) КУпАП. Зібрані матеріали в подальшому буде направлено до суду для прийняття відповідного рішення. Водночас з родиною працюватимуть працівники соціальної служби.

Згодом рейдові групи відвідали ще кілька родин. Усім нагадали про неприпустимість вчинення домашнього насильства, перевірили, чи створені належні умови проживання для дітей, чи забезпечена малеча харчовими продуктами. Також обстежили приватні будинки, де є пічне опалення, аби під час обігріву у холодну пору року не сталося біди.

З дітлахами поліцейські обговорили необхідність здобуття освіти та важливість дотримання правил поведінки на вулиці, вдома та школі, а дорослим нагадали про неприпустимість зловживання алкоголем та відповідальність за вчинення протиправних дій.

Звягельський районний відділ поліціїAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW