"Хай буде світло! Знищимо пітьму!: Кирило Буданов привітав колег з Днем воєнної розвідки УкраїниСьогодні, 7 вересня, відзначається День воєнної розвідки України.

Дату професійного свята обрали невипадково. Саме 7 вересня 1992 року, відповідно до указу Президента "Про Управління воєнної стратегічної розвідки Міністерства оборони України", у складі оборонного відомства був створений розвідувальний орган стратегічного рівня. Це започаткувало воєнну розвідку України. В 2022 році Президент Володимир Зеленський підписав указ про відзначення 7 вересня Дня воєнної розвідки України.

Представлена 2016 року емблема Воєнної розвідки України викликала справжнє обурення в російської влади. Адже на ній зображена сова, що пронизує територію росії, та гасло «Sapiens dominabitur astris» («Мудрий пануватиме над зірками»). Фактично нові емблема та гасло ГУР МО України протистоїть емблемі воєнної розвідки росії. Адже символом розвідки агресора є кажан, здобич сови, а її гасло «Вище нас – тільки зірки» прямо суперечить українському гаслу.

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-майор Кирило Буданов приітав колег з професійним святом:

Шановні колеги, бойові побратими!

Сьогодні, всупереч злочинно-вбивчій, терористично-руйнівній агресії росії, ми відзначаємо День воєнної розвідки України!

Сама сутність професії воєнного розвідника ніколи не передбачала суспільної оцінки нашої діяльності, адже розвідники – люди мовчазного подвигу. Та широкомасштабна загарбницька війна й динамічні геополітичні зміни в безпековому середовищі внесли значні корективи в роботу розвідки. Нині весь світ спостерігає за нашими досягненнями та довіряє нам і наданій інформації. Попереджений – значить озброєний!

Успішні виконання бойових завдань у тилу ворога, проведення спеціальних операцій, звільнення заручників і полонених зробили безцінним внесок розвідників у боротьбу за суверенітет, територіальну цілісність держави та свободу мільйонів українців.

Дякую кожному з вас за службу, за все, що ви робите заради нашої спільної Перемоги, за професіоналізм, стійкість, мужність і жертовність, бо розвідка –  це не тільки героїчні вчинки й подвиги, це, передусім –  напружена, важка щоденна праця, яка вимагає великих зусиль, постійної витримки, волі, грунтовних знань і майстерності заради загальнодержавних і національних інтересів.

Вічна слава і шана бойовим побратимам, які віддали своє життя за рідну країну, за незалежність. Вони назавжди залишаться в наших серцях!

Ми помстимося рашистській нечисті за наших бійців, за вбитих і покалічених дітей, за сиріт і батьків, за українські міста і села, за наше небо, нашу землю й наше море!

Хай буде світло! Знищимо пітьму!

Слава Україні!

Слава воєнній розвідці України!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW