На Закарпатті зводять перший модульний містНа трасі Н-09 Мукачево-Рогатин повним ходом йдуть роботи по встановленню мосту Mabey Acrow через річку Тересва. Це буде перший модульний міст цього виробника, які Україна отримала в якості допомоги від американських партнерів.

Про це інформує Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Закарпатській області.

Перевага цих мостових конструкцій у тому, що їх можна доволі швидко змонтувати і саме в необхідному місці, навіть на баржах. Їх часто встановлюють у сейсмічних зонах. На виробництві ці мости одразу вкривають асфальтобетонним покриттям. Конструкції прибули в Україну у розібраному вигляді, всі необхідні контейнери вже перевезено на місце збору, розвантажено та заскладовано.

Металева конструкція, стійка до корозії, може експлуатуватися більше 50 років. Здатні витримати до 60 тонн навантаження. Модульний міст можна скласти на потрібну довжину: прольоти можуть мати довжину як 3 метри, так і понад 20 метрів. Один з найдовших змонтованих мостів Acrow має довжину у понад 600 метрів.

Конструкцію мостів Mabey Acrow розробили у часи Другої світової війни. Їх сконструювали, перш за все, для військових потреб, аби швидко і надійно забезпечити переправу у потрібному місці. Нині вони широко використовуються для потреб цивільного населення службами із надзвичайних ситуацій.

Так, після потужного паводку, який у 2020 році накрив Італію, збірний міст Acrow звели поруч із зруйнованою переправою у місті Боббіо Понте Ленціно, у долині річки на півночі Італії. Допоки італійці будували новий, 170 метровий Mabey Acrow прослужив переправою для легкового та вантажного транспорту майже три роки.

Загалом, мости виробника Mabey Acrow використовують на всіх континентах. Тепер такий буде і в Закарпатті!

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW