На Одещині молодик отримав вирок суду за незаконне зберігання гранати та майже ста патронів25-річний житель Подільщини отримав вирок суду за незаконне поводження із бойовими припасами. У нього правоохоронці знайшли гранату та майже сотню набоїв.

Про це повідомили у пресслужбі ГУНП.

У липні поліцейські провели обшук за місцем мешкання 25-річного жителя одного з сіл Любашівської ОТГ, в ході якого у господарській будівлі знайшли ручну осколкову гранату Ф-1 із запалом та 90 набоїв калібру 5.45 мм. Зі слів власника домоволодіння, бойові припаси він знайшов на сміттєзвалищі.

Згідно з експертними висновками, набої є боєприпасами до нарізної вогнепальної зброї, виготовлені промисловим способом та придатні до стрільби, а корпус ручної осколкової гранати та запал відносяться до промислового виготовлення, з'єднуються між собою і в сукупності утворюють осколкову гранату Ф-1, яка є вибуховим пристроєм, належить до бойових припасів та придатна до вибуху.

За достатньої наявності зібраних поліцейськими доказів, слідчі висунули правопорушнику обвинувачення у придбанні, носінні та зберіганні бойових припасів без передбаченого законом дозволу, що кваліфікується за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України.

Надалі між прокурором та обвинуваченим була укладена угода про визнання останнім своєї винуватості, яку разом з обвинувальним актом правоохоронці скерували до суду. І суд ухвалив вирок, яким затвердив угоду, та призначив підсудному покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з випробувальним терміном у два роки.

Засуджений протягом всього періоду відбування покарання повинен періодично з'являтися до уповноваженого органу з питань пробації, повідомляти вказаний орган про зміну місця проживання, роботи або навчання, погоджувати виїзд за межі України.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW