Apple поступилася ЄС: чотири нові моделі iPhone 15 вийдуть із роз'ємом USB-CІвент із презентацією нових iPhone заплановано на 12 вересня. На ньому будуть представлені чотири моделі iPhone 15, і всі вони будуть оснащені роз'ємом USB-C.

Відомо, що компанія Apple не була ініціатором цього нововведення і планувала використовувати власний роз'єм Lightning. Однак плани компанії були порушені рішенням Європейського Союзу.

В ЄС було ухвалено рішення зобов'язати Apple оснащувати нові iPhone стандартним роз'ємом USB-C. Нагадаємо, що рішення ЄС мало бути повністю виконано до кінця наступного року. Попри те, що не Apple стала ініціатором цього нововведення, компанія представить його як перевагу для користувачів.

Уже відомий перелік від Apple, в якому перераховані переваги переходу на стандартний роз'єм. До нього увійшли:

  • оптимізація сумісності: тепер iPhone будуть сумісні із зарядними пристроями, використовуваними для пристроїв інших виробників;
  • швидка зарядка: обіцяють, що в деяких випадках смартфони будуть швидше заряджатися;
  • зарядний кабель універсального зразка: для iPhone, Mac і iPad можна буде використовувати один кабель;
  • збільшена швидкість передачі даних.

Інсайдери припускають, що під час презентації Apple постарається уникнути згадки про рішення ЄС. Раніше компанія завжди діяла з позиції сили і була проти переходу на USB-C, посилаючись на проблеми з екологією.

Після відмови від Lightning і переходу на USB-C компанію Apple очікує ціла низка проблем. В останні роки було створено систему з продажу аксесуарів Lightning, що приносило багатомільйонні прибутки.

Крім того, значно збільшився ризик сумісності - таке рішення може полегшити користувачам перехід на Android.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW