Підготовка столиці до опалювального сезону: Київ спрямував понад 1 млрд грн на ремонт обладнанняЦього року з міського бюджету Києва спрямували понад 1 мільярд гривень на ремонти обладнання теплоджерел, що були пошкоджені внаслідок ворожих обстрілів.

Про це повідомив очільник столиці Віталій Кличко.

Досі не підписані на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua»? Скоріше долучайтесь, щоб бути в курсі всіх подій та нічого не пропустити.

Цього року з міського бюджету спрямували понад 1 млрд грн на ремонти обладнання теплоджерел, що були пошкоджені внаслідок ворожих обстрілів. А також – на придбання пересувних котелень, що, за потреби, забезпечуватимуть теплом заклади соціальної сфери, зокрема й лікарні, – зазначив міський голова столиці.

Він підкреслив, що Київ активно готується до опалювального сезону. За його словами, комунальні та інші служби працюють у посиленому режимі, адже до виконання планових ремонтних робіт додалися роботи з відновлення зруйнованої чи пошкодженої інфраструктури.

Крім того, Кличко поінформував, що теплопостачальні підприємства столиці завершують гідравлічні випробування на мережах та теплоджерелах.

Уже усунули більше 2 000 пошкоджень трубопроводів. Зокрема ліквідували 250 пошкоджень на трубопроводах великих діаметрів, – написав столичний голова.

Роботи з реконструкції теплової магістралі найбільшого діаметру - 720 мм, що постачає тепло для всього Подолу, завершать до початку опалювального сезону.

Сьогодні перевірив, як триває реконструкція теплової магістралі найбільшого діаметру - 720 мм, що постачає тепло для всього Подолу. Реконструкція триватиме без відключення гарячого водопостачання. Роботи завершимо до початку опалювального сезону, – зазначив мер.

Раніше ми розповідали про те, що ворог і надалі намагатиметься знищувати критичну інфраструктуру, а отже, наступна зима може бути важчою за попередню.

Також писали корисні поради для містян, як заощаджувати в Києві, зокрема, й на комунальних послугах.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW