Хто стане новим міністром оборони: до комітету ВР подали проєкт постановиДо Верховної Ради України сьогодні, 5 вересня, подали проєкт Постанови про призначення Рустема Умєрова на посаду Міністра оборони України. Його має розглянути Комітет ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Про це повідомляється на офіційному порталі Верховної Ради України.

41-річний Рустем Умєров з 7 вересня 2022 року обіймає посаду голови Фонду державного майна. З 2019 по 2022 рік – народний депутат України від партії "Голос". Умеров також є делегатом Курултаю кримськотатарського народу та радником лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва.

Умєров – етнічний кримський татарин та мусульманин. Він народився у 1982 році в Самарканді (Узбекистан) у сім'ї вихідців з Алушти, яких свого часу радянська влада депортувала з Криму.

Освіту здобув у Національній Академії управління. Розпочав свою кар'єру в компанії lifecell, обіймаючи різні керівні посади з 2004 по 2010 роки.

У 2013 році разом із братом Асланом Омер Киримли заснував інвестиційну компанію ASTEM та благодійний фонд ASTEM Foundation. Компанія ASTEM управляє інвестиціями у сферах комунікацій, інформаційних технологій та інфраструктури.

На початку повномасштабного вторгнення Умєров був в українській делегації, що вела переговори з росією.

Хто стане новим міністром оборони: до комітету ВР подали проєкт постанови (ФОТО), фото-1

Нагадаємо, у вівторок, 5 вересня, Верховна Рада звільнила Рустема Умєрова з посади голови Фонду держмайна. Відставку підтримали 302 депутати Ради.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW