Священик, блогер і депутат Олександр Дедюхін звільнився із посади керівника пресслужби Полтавської міської ради5-го вересня у Полтавській міській раді провели брифінг секретаря міської ради Катерини Ямщикової. Вона доповідала журналістам про результати службового розслідування щодо можливих порушень Законодавства України керівником пресслужби Олександром Дедюхіним.

Священик, блогер і депутат Олександр Дедюхін звільнився із посади керівника пресслужби Полтавської міської ради, фото-1Священик, блогер і депутат Олександр Дедюхін звільнився із посади керівника пресслужби Полтавської міської ради, фото-2

За словами секретаря міськради, порушень з боку керівника під час перевірки не виявили, однак сам Дедюхін повідомив, що звільнився із посади керівника пресслужби – за угодою сторін.

Священик, блогер і депутат Олександр Дедюхін звільнився із посади керівника пресслужби Полтавської міської ради, фото-3

Тепер із 5 вересня по 4 жовтня у міській раді проведуть відкритий конкурс на вакантну посаду. Потрібно мати відповідну освіту, стаж керівної роботи, знання української мови тощо. Сам Олександр Дедюхін відповів, що іще вирішує – чи буде подаватися на конкурс.

Нагадаємо, Дедюхіна 12-го червня цього року призначив на посаду тодішній секретар міської ради (і однопартієць по "Європейській Солідарності" - Авт.) Андрій Карпов. На представленні журналістам Дєдюхін пожартував: "Це вам за те, що ви не молилися!".

Також вже екс-керівник пресслужби запам'ятався тим, що їв попкорн на сесії, під час якої зняли Карпова і обрали на посаду Ямщикову.

Щоб стежити за новинами, підписуйтеся на наш Telegram.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW