Як запланувати стать дитини?Покладатись на долю у виборі статі майбутньої дитини, готові не всі. Так, у Мережі опубліковано чимало способів планування статі дити.

Журналісти сайту 0352.ua розкажуть про найпопулярніші із них, як медичні, так і суперчливі.

Спосіб №1. Генетичний відбір

ПГД або преімплантаційна генетична діагностика на сьогодні є найдостовірнішим методом вибору статі дитини.

Як працює: спеціальна система відокремлює сперматозоїди з чоловічою хромосомою від сперматозоїдів з жіночою. Запліднення відбувається штучно з використанням зразка з потрібною хромосомою.

Точність: до 90% для «отримання» дівчинки та до 70% для зачаття хлопчика.

Особливості: у деяких країнах ПГД заборонена. А в інших вона робиться лише за наявності серйозних медичних показань. Наприклад, щоб не передати дитині важке спадкове захворювання.

Спосіб №2. Метод Хезел Честермен-Філліпса і Дж. Мартіна Янга

Заснований на знаннях про рухової активності «чоловічих» і «жіночих» сперматозоїдів. Перші активніші, але швидко вмирають, інші – повільні, але живуть довше.

Як працює: методика планування статі малюка за допомогою овуляції. Щоб зачати хлопчика, потрібно зайнятися сексом у день овуляції. Після сексу слід 15 хвилин полежати на спині. Щоб зачати дівчинку, статевий акт має відбутися за 1-2 дні до овуляції.

Точність: метод не такий точний, як попередній, але також вважається одним з найефективніших.

Спосіб №3. Французька дієта

Учені з Франції розробили теорію, яка стверджує, що стать дитини можна запланувати за допомогою особливого харчування майбутньої матері.

Як працює: якщо ви мрієте про дівчинку, вживайте певні овочі та коренеплоди (зокрема, буряк, горох, моркву, огірки, цибулю, баклажани), а також горіхи, молочні й кисломолочні продукти. З раціону краще прибрати заокеанські фрукти, а також ягоди, сливи, диню і картоплю.

Якщо ви хочете хлопчика, їжте більше м’яса, грибів, картоплі, ягід, екзотичних фруктів. З харчування приберіть горіхи, листовий салат, квасолю, молочні й кисломолочні продукти.

Точність: за деякими даними у 80% сімей, які дотримувалися такої дієти, народився малюк бажаної статі.

Особливості: зверніть увагу, що такого харчування потрібно дотримуватися протягом двох місяців до запліднення.

Спосіб №4. Оновлення крові

Методика побудована на теорії, що кров людини постійно оновлюється.

Як працює: необхідно провести розрахунок оновлення крові у партнерів з урахуванням дати їхнього народження та спеціальної схеми, розробленої для цього методу. Потім варто зіставити дані. Якщо у чоловіка кров молодша – буде хлопчик. А якщо більш молода кров у жінки, очікуйте на дівчинку.

Точність: ця методика, як запланувати стать дитини, не має наукового та статистичного підтвердження.

Спосіб №5. Місячний календар планування статі

Метод відомий ще з 1947 року й побудований на переконанні, що жінка може зачати дитину певної статі в період тієї чи іншої фази Місяця.

Як працює: розрахувати дату зачаття можна за допомогою платних і безкоштовних сервісів з інтернету.

Спосіб №6. Закон гармонії

Також відомий, як теорія Некрасова.

Як працює: якщо в період запліднення переважає жіноча енергія, буде дівчинка, якщо чоловіча – хлопчик.

Точність: теорія не має підтвердження.

Варто зазначити, зо жоден навіть суперсучасний науковий метод не може дати 100% гарантії. Подумайте, а чи так важливо вибирати, хто у вас буде – хлопчик чи дівчинка? Головне, щоб малюк народився здоровим. Якщо ж ви серйозно розмірковуєте над питанням, як запланувати стать дитини, віддайте перевагу методикам, які довели свою ефективність.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW