Нідерландський активіст Боас Крагтвейк відвідав ЗвягельІз Амстердама до Києва пролягає маршрут 28-річного нідерландського активіста Боаса Крагтвейка. І на цьому шляху він відвідав і Звягель разом зі своєю командою. Про таке йдетьсяу повідомленні управління у справах сім’ї, молоді та спорту м. Звягель.

Спортсмен пробігає щодня більш ніж 50 км. І не просто день за днем долає відстань до української столиці, але й збирає кошти для допомоги українським військовим. Так, за час свого марафону він вже зібрав 51 тис. євро: за ці гроші придбають «швидкі» на фронт для українських захисників. До того ж на українських прапорах він збирає підписи громад, через які лежить його шлях до столиці.

Як зазначив сам Боас Крагтвейк, мета забігу – привернути увагу всіх жителів Європи до того, наскільки близькою війна в Україні є до них. Тож представники влади Звягеля теж підписали український прапор для спортсмена. Такі прапори по поверненні додому він покаже європейцям, щоб укотре нагадати їм про війну, що ще триває в Україні.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW