Сумські першокурсники з багатодітних сімей можуть отримати одноразову грошову допомогу від громадиДепартамент соціального захисту населення інформує про можливість отримання студентами-першокурсниками з багатодітних сімей, що мешкають у Сумській міській ТГ, одноразовової грошової допомогим.

Виплата здійснюється коштом бюджету Сумської міської територіальної громади відповідно до програми «Милосердя». Допомога передбачена для дітей з багатодітних сімей, які в цьогоріч вступили до вишів ІІІ-ІV рівня акредитації.

Для її отримання необхідно мати зареєстроване місце проживання в територіальних межах громади або бути на обліку у департаменті соціального захисту населення відповідно до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб не пізніше 1 січня 2023 року.

Виплата одноразової матеріальної допомоги здійснюється з 1 вересня до 1 грудня 2023 року за особистим зверненням (заявою) повнолітньої особи або законного представника неповнолітньої особи.До заяви, яка подається до департаменту соціального захисту населення, необхідно додати:

  • копії паспорта повнолітньої особи (віком до 23 років, якій подовжено строк дії посвідчення «дитина з багатодітної сім’ї») або дитини (віком до 18 років) та її законного представника, і копії довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;
  • копію посвідчення дитини з багатодітної сім’ї (за необхідності);
  • довідку про реєстрацію місця проживання повнолітньої особи (віком до 23 років, якій подовжено строк дії посвідчення «дитина з багатодітної сім’ї» або дитини (віком до 18 років) в територіальних межах Сумської міської територіальної громади на момент зарахування на навчання;
  • довідку навчального закладу, що підтверджує зарахування на навчання дитини до закладу вищої освіти ІІІ-ІV рівня акредитації;
  • копію довідки про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб (за необхідності).

Розмір допомоги студентам до 18 років становить 2 833 тис. грн, від 18 до 23 років – 2684 тис. грн.

Приймання документів здійснюється з 8:00 до 17:00 (з понеділка по четвер) та з 8:00 до 16:00 (у п’ятницю) в Громадській приймальні департаменту за адресою (вул. Харківська, 35, робоче місце № 12).

 Працює телефон для консультаціїй: 78 – 71 – 12.

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inuaAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW