Житомирський центр крові має дефіцит запасів крові!Житомирський облас6ний центр крові вкотре наголошує, що надає кров пацієнтам з усіх лікувальних закладів області: Обласній клінічній лікарні, Обласній дитячій лікарні, Обласному перинатальному центру і, звісно, військовому шпиталю.

Наразі, як розповіли в центрі крові, замовлення на кількість доз еритроцитів перевищує норму донорів у медичному закладі. На жаль, центр регулярно відвідує 15-20 добровільних донорів (не зважаючи на колективні дні здачі). Для того, щоб центр крові мав змогу без проблем закривати усі потреби, цього недостатньо.

Не забуваймо, що активні бойові дії змушують щораз виготовляти ще більше і більше крові для переливання. Близько половини усієї заготовленої крові йде на потреби військових.

«Саме тому, щоб мати можливість забезпечувати усі потреби у донорській крові, як цивільних, так і військових, просимо вас підтримати донорський рух та активно долучатися. Розповсюджуйте, закликайте, підтримуйте!

Кров рятує життя щодня!», - йдеться в повідомленні.

Зараз, як н6іколи, варто бути згуртованими та працювати заради перемоги, заради доброї справи. А донорство, наприклад, - чудова можливість бути корисними іншими і, без перебільшення, врятувати комусь життя, чи ж допомогти одужати!

Житомирський центр крові має дефіцит запасів крові!, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW