У Миколаєві жителі будинку, який зруйнувала російська ракета, замовили обстеження, щоб впевнитись у необхідності зносу будівліУ Миколаєві жителі будинку  по вулиці Адміральська, 32 замовили нове технічне обстеження стану будівлі, щоб дізнатись чи точно треба знести будівлю.

Нагадаємо, що в ніч на 20 липня російський агресор вдарив по Миколаєву пакетами Х-22. Одна з ракет влучила в цей будинок, зруйнувавши під'їзд. Тоді загинуло дві людини.

У Миколаєві жителі будинку, який зруйнувала російська ракета, замовили обстеження, щоб впевнитись у необхідності зносу будівлі , фото-1

Як розповів перший заступник начальника Департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради Ігор Набатов в ефірі телеканалу МАРТ жителі замовили самостійне обстеження, щоб впевнитись в тому, що будинок треба зносити. 

— Цей будинок певною мірою є унікальним у Миколаєві, тому що мешканці цього будинку самостійно вирішили замовити технічне обстеження. А саме це відповідає на питання: чи можна далі експлуатувати будинок і якщо так, то що для цього потрібно зробити. Тому що на прикладі Крилова 54 та Погранична 43, саме в межах технічних обстежень зроблено висновки, що є необхідність демонтажу під'їздів. В даному випадку мешканці вирішили самостійно замовити техобстеження, щоб самостійно упевнитись, що інформація, яка була отримана в рамках обстеження, є актуальною, - пояснив він.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW