Фільм, який знімали у громадах Хмельниччини, покажуть у Кам’янці-ПодільськомуВ рамках позаконкурсної програми кінофестивалю "Бруківка" відбудеться прем’єрний показ художнього фільму "ФОСФОР" режисера Костянтина Лінартовича, виробництво якого відбувалось на території Кам’янець-Подільської, Китайгородської, Староушицької та Хотинської ОТГ.

Головну роль у стрічці виконав український актор театру, кіно та дубляжу Дмитро Лінартович, автори сценарію Славко Полятинчук та Костянтин Лінартович, оператор-постановник – Іван Трач. В місті Кам’янець-Подільський прем’єрний показ з командою творців стрічки відбудеться 12 вересня о 20:00 в кінотеатрі "Дружба".

Ми думаємо, що реабілітацію мусять пройти не тільки наші воїни, а й усе суспільство. Адже ми перестали бачити і чути одне одного… І тут може допомогти увага, повага і любов! Це важливо. Саме ці думки дали нашій творчій команді поштовх до написання сценарію і реалізації фільму "Фосфор". І головне: всі мусять знати, що Україна, не дивлячись на варварську війну, яку розпочала росія, не буде в депресії! Люди працюють, народжують, допомагають одне одному… Бо нас рятують традиції і любов! – зазначають творці фільму.

Читайте також:"Вкрадені митці. Проєкт “Українологія” розповів про українських художників, яких привласнила Росія".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW