Штучний інтелект врятував життя пацієнта: подробиціСучасні технології та розвиток штучного інтелекту відкривають нові можливості для медицини. Нещодавно в Медичному центрі Нагарії додаток, що використовує можливості ШІ, допоміг врятувати життя 50-річному чоловікові, який скаржився на сильний головний біль.

Що відомо

За інформацією видання "Деталі", ця історія стала можливою завдяки унікальному додатку, розробленому компанією Viz.ai. Під час візиту пацієнта до клініки йому провели комп'ютерну томографію. За допомогою додатку на основі ШІ результати були розшифровані відразу після завершення обстеження. Зазвичай цей процес займає в середньому 1-2 тижні, але завдяки інноваційним технологіям виявлення порушень в організмі пацієнта відбулося практично миттєво.

Лікар Дан Паз, отримавши повідомлення про те, що життя чоловіка перебуває під загрозою через внутрішньочерепний крововилив, діяв надзвичайно швидко. Він зв'язався з пацієнтом та негайно запросив його до лікарні для проведення додаткових аналізів і термінової операції. Через два дні, завдяки оперативним діям лікарів, пацієнта вивели з критичного стану.

Зазначається, що медичний додаток, який став героєм цієї історії, може виявляти різні порушення в організмі в режимі реального часу. Серед них інсульт, крововилив у мозок, емболія легеневої артерії та інші небезпечні стани.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW