ООН не виявила ознак геноциду в УкраїніНа пресконференції в Києві голова Незалежної міжнародної комісії ООН з розслідування порушень в Україні Ерік Мьосе підкреслив, що він не має достатніх наявних доказів, які б відповідали юридичній кваліфікації, необхідній для визнання ситуації в Україні як геноциду.

Що відомо про позицію ООН

Посадовець зазначив, що відповідно до Конвенції про геноцид, для визнання такого злочину має бути умисел злочинців знищити певну групу людей, а також це знищення має бути фізичним або біологічним.

Важливою також є судова практика, яка підтверджує подібні випадки як геноцид. Наразі, за словами Мьосе, цих доказів немає.

Проте, він зазначив, що розслідування в Україні триватиме, і комісія не припиняє збирати і аналізувати інформацію. Раніше, в березні 2023 року, комісія вже зауважила, що в російських ЗМІ з'явилися заяви, які можуть мати стосунок до питання про підбурювання до геноциду.

У цьому контексті Мьосе наголосив, що питання про геноцид не слід розглядати окремо від інших висновків, які робить комісія.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW