На Миколаївщині соціальні виплати від держави отримують рівноцінно рідні, як військовополонених, так і безвісті зниклихУ Миколаївській області, станом на 4 вересня, соціальні права щодо виплат від держави мають члени родини, як військовополонених, так і тих бійців, які вважаються зниклими за особливих обставин. 

Про це на брифінгу, 4 вересня, розповів керівник Південного регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військополоненими Аркадій Дабагян.

- У виплатах немає різниці, будь то родина військовополоненого чи бійців, які зникли безвісти. Статус військовополоненого, згідно з нормами міжнародного права, боєць отримує після того, як Товариство Червоного хреста з іншої сторони підтверджує його чи її перебування у полоні рф. росія нехтує цими нормами, тому багато військових не отримують такого статусу. Тому наша влада вирівняла у правах члени родин військовополонених та тих, хто безвісти зниклим вважається, у соціальних виплатах та правах. Всі виплати військових на час перебування в Україні під час бойових дій зберігаються у повному обсязі. Після повернення, Мінреінтеграції виплачує одноразову допомогу у сумі 100 тисяч гривень. Якщо військовий перебував у полоні понад 6 місяців, то цю суму виплачують щорічно, - сказав Аркадій Дабагян. 

Раніше уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець розповів, що обмін "всіх на всіх" із рф може стосуватися тільки військових.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW