Apple створила новий веб-сайт для просування власних додатківНамагаючись просувати власні програми, компанія Apple створила веб-сайт під назвою "Apps by Apple", на якому згадуються додатки, розроблені компанією для своїх продуктів, таких як iPhone, iPad, Apple Watch, Mac та Apple TV. У Apple є вагома причина для просування власних додатків: завдяки Закону ЄС про цифрові ринки (DMA) пристрої iPhone у 27 країнах Європейського Союзу (ЄС) відкриті для додаткового завантаження.

Про це повідомляє NewsWall.

Додаткове завантаження - це процес інсталяції програми з вітрини стороннього магазину додатків. Компанія Apple завжди стверджувала, що заборона на сайдлоадинг була зроблена з міркувань безпеки, щоб запобігти встановленню користувачами шкідливих програм. Але в деяких країнах заборона сайдлоаду розглядається як спосіб змусити розробників додатків використовувати власну платіжну платформу App Store, яка дає Apple від 15% до 30% від транзакцій і підписок у додатку, що генеруються в App Store.

Просуваючи свій власний вибір додатків, Apple сподівається зберегти ці назви в пам'яті користувачів пристроїв Apple, які можуть подумати про те, щоб завантажити аналогічний додаток стороннього розробника з вітрини стороннього магазину додатків.

Apple поділяє свої програми на шість основних категорій

Зв'язок: "Програми, які допомагають вам залишатися на зв'язку". До таких додатків належать Phone, Messages, FaceTime, Mail і Contacts.

Творчість: "Інструменти для професіоналів та пристрасних творчих особистостей". Сюди входять "Фото", "Камера", GarageBand, iMovie та Final Cut Pro для iPad.

Продуктивність: "Все, що вам потрібно, щоб створити свій витвір мистецтва". Додатки цієї категорії включають Нотатки, Нагадування, Календар, Вільна форма та Сторінки.

Дослідження: "Відкривайте світ і орієнтуйтеся в ньому з легкістю". До таких додатків належать Safari, Карти, Погода, Find My та Гаманець.

Розваги та дім: "Чудові способи дивитися, читати, слухати та відпочивати". Серед додатків цієї категорії - Apple TV, Apple Music, Apple Arcade, Apple Music Classical та подкасти.

Здоров'я та фітнес: "Оздоровчі програми для вашого розуму та тіла". До таких програм належать Apple Health, Fitness, Workout, Sleep та Cycle Tracking.

Функції: Siri, iCloud, CarPlay, Continuity та Family Sharing.

Apple заявляє, що "кожен додаток від Apple постачається з потужними функціями конфіденційності, які допомагають захистити ваші дані і дають вам контроль над вашою інформацією".

Освітній гігант додає: "Функції доступності вбудовані в кожен продукт і додаток Apple, щоб допомогти всім людям вчитися, творити і робити те, що вони люблять".

Що стосується App Store, Apple заявляє:

В App Store є мільйони додатків, які дарують вам дивовижні враження. І кожен з них відповідає стандартам Apple щодо конфіденційності, безпеки та контенту.

Якщо ви не живете в одній з 27 країн-членів ЄС (Великобританія не є членом ЄС), вам все одно не буде дозволено завантажувати додатки на ваші пристрої Apple в даний час.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW