Російська пропаганда поширює фейк про зниження призовного віку в Україні до 20 роківПропаганда запустила черговий фейк про мобілізацію в Україні. 

Кремлівські ЗМІ продовжують вигадувати нові і нові фейки про Україну з метою дестабілізувати ситуацію у нашому суспільстві, викликати реакцію аудиторії та направити невдоволення людей на владу. 

Так, у російських медіа та соцмережах почала з’являтись інформація про те, що в Україні планують знизити призовний вік до 20 років.

Один з пропагандистських сайтів "ZOV Днепропетровск" розмістив інформацію про те, що Генеральний штаб просить Офіс Президента почати мобілізацію українців з 20 років. Це ніби-то дозволить швидко поповнити резерви. Також на сайті пишуть, що цю інформацію підтвердив Президент.

Російська пропаганда поширює фейк про зниження призовного віку в Україні до 20 років , фото-1

Проте, це неправда. Секретар РНБО Олексій Данілов заявляв, що змін у правилах мобілізації очікувати не варто. Про це він сказав в інтерв’ю Українському Радіо.

"Змін у мобілізації ніяких не варто очікувати. Наша мобілізація розпочалася 24 лютого 2022 року. У перший день початку воєнної агресії було ухвалено всі відповідні рішення верховним головнокомандувачем Збройних Сил України, було проведено засідання РНБО, потім Верховна Рада проголосувала всі відповідні нормативно-правові акти, зокрема, щодо мобілізації" - сказав Данілов. 

Сьогодні в Україні призовний вік становить 27 років. А Президент ще навіть не підписав законопроєкт про зниження віку призовників до 25 років. Ніяких заяв щодо зниження призовного віку призовників до 20 років не надходило.

Отже, можемо констатувати, що це черговий вкид російської машини пропаганди. Тема мобілізації є однією з найулюбленіших для кремлівських агітаторів та анонімних телеграм каналів. Росія часто розкручує ідею поголовної мобілізації українського населення, аби дестабілізувати ситуацію всередині українського суспільства. 

Перевіряйте інформацію, яка викликає у вас емоції. Довіряйте перевіреним джерелам та слідкуйте за офіційними заявами керівництва України, адже ворог продовжує працювати в інформаційному полі, спрямовуючи свої фейки на українську аудиторію. 

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW