Упродовж однієї доби прикордонники в Закарпатті затримали 34 нелегалів призивного вікуЗа останню добу в Закарпатті здійснили затримання 34 осіб, які спробували незаконно перетнути кордон. Більшість з цих осіб походили з інших регіонів України. Інформацію про це надала Західне регіональне управління Держприкордонслужби.

Зафіксовано 25 випадків порушення кордону при спробі проникнення в Угорщину та 9 випадків на кордоні з Румунією. Основну кількість "порушників" виявили прикордонники відділу "Косине", де правопорушники намагалися проникнути незаконно в Угорщину аж чотири рази.

В результаті зупинки всіх цих спроб були затримані 19 громадян України з різних регіонів, включаючи Київщину, Рівненщину, Тернопільщину, Хмельниччину, Сумщину, Харківщину, Запоріжжя та Одещину. Додатково, військовослужбовці відділу "Лужанка" затримали ще шістьох чоловіків, одного з яких був мешканець Луганщини, а решта п'ять – закарпатці. Щодо всіх затриманих осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення, і триває розслідування, спрямоване на встановлення осіб, які стояли за спробами незаконного переправлення осіб через кордон.

\Також читайте: В Хусті суд звільнив від покарання переправника нелегалівAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW