Машину за півмільйона доларів знайшли в покинутому гаражі: про спорткар забули на цілих 40 роківAston Martin DB4 - саме та модель, яка принесла Aston Martin світову славу. Знамените авто випускали з 1958 по 1963 рік, всього за цей час було зібрано 120 одиниць.

Aston Martin DB4 - це купе з 3,7-літровим двигуном і 5-ступінчастою механічною коробкою передач. Унікальний спорткар міг розганятися до 100 км на годину за 8,5 секунди, а його максимальна швидкість становила 227 км на годину.

Саме такий дивовижний екземпляр і був знайдений у покинутому гаражі. Сталося це у Великій Британії, відомо, що DB4 простояв забутим понад 40 років.

Цей рідкісний автомобіль представляє велику цінність для колекціонерів - відомо, що за подібне авто в хорошому стані вони готові платити до 500 тисяч доларів.

Aston Martin DB4, який було виявлено нещодавно, перебуває далеко не в ідеальному стані. Кузов місцями проржавів, шкіряна оббивка розірвана, крім того автомобіль хоч і заводиться, але з великими труднощами. Для того щоб продати раритетну знахідку колекціонерам, над автомобілем доведеться добре попрацювати.

Повідомляється, що Aston Martin DB4 незабаром відправлять на реставрацію, а отже, через деякий час у колекціонерів з'явиться можливість придбати цей унікальний автомобіль.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW