Visa і Mastercard планують збільшити комісію: за що братимуть додаткову платуАгентство Bloomberg повідомляє, що найближчим часом українцям доведеться під час розрахунку банківськими картами платити більше. Комісію планують збільшити Visa і Mastercard.

Нагадаємо, що Visa - це американська платіжна система, яка працює в 200 країнах по всьому світу. Mastercard - міжнародна платіжна система, що охоплює 210 країн.

Згідно з документом, опублікованим Bloomberg, нові комісії з'являться вже найближчим часом. Комісію доведеться платити продавцям роздрібної торгівлі, які приймають оплату банківськими картами.

Крім того повідомляється, що додаткову комісію в платіжній системі Visa почнуть стягувати вже в жовтні поточного року. У квітні наступного року планується збільшити розміри комісії для комерційних дебетових, кредитних і передплачених карт.

Торгово-консалтингова компанія CMSPI публікує дані, згідно з якими, якщо рішення про введення підвищеної комісії буде затверджено, в усьому світі продавці додатково платитимуть понад 500 мільйонів доларів.

Відомо, що в останні кілька років точаться активні суперечки про так звані комісії за обмін. Попри те, що ставки відсотків за комісію встановлюють платіжні системи Visa та Mastercard, більшу частину комісій отримують саме банки, які видають своїм клієнтам картки.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW