В мін'юсті розповіли чи можлива екстрадиція ухилянтів з-за кордонуКлючовою проблемою екстрадиції українців-порушників із-за кордону є побоювання інших країн, пов'язані з безпекою.

Про це заявив міністр юстиції Денис Малюська, повідомляє РБК-Україна з посиланням на його виступ в ефірі національного телемарафону

"Навіть за очевидними випадками злочинів, які вчиняли, наприклад, топ-корупціонери, які втікали за кордон – навіть їх не вистачає, щоб забезпечити екстрадицію, тому що в країнах Європи їхні суди дуже обережно ставляться до питань екстрадиції, зокрема у зв'язку з тим, що у нас війна триває", – заявив Малюська.

Він уточнив, що саме до небезпек, пов'язаних із війною, апелюють адвокати українців за кордоном. Але це тимчасове явище, оскільки готується низка змін у законодавстві.

"У нас зараз є план дій, як на це реагувати. Зараз у Верховній Раді є спеціальний закон, який запровадить окремий режим утримання, щоб вжити додаткових заходів їхньої безпеки, щоб гарантувати більшу ефективність екстрадиції", – додав міністр юстиції.

Нагадаємо, раніше Арахамія заявив, що ухилянтів, які втекли за кордон, можуть повертати назад. Для  цього існують відповідні правові механізми.

Слідкуйте за новинами в Telegram. 

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook. 

Читайте нас на Google NewsAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW