Міська військова адміністрація вітає мешканців Покровська з Днем містаУ першу неділю вересня Покровськ відзначає День заснування міста. Через безпекову ситуацію, вже другий рік поспіль, в громаді скасовані масові святкові заходи. 

Сьогодні вся наша країна, кожна її громада протистоїть ворогові. Перед військовою адміністрацією постали нові завдання та складні виклики. Евакуація, безпека громадян, вирішення гуманітарних питань та стала робота об’єктів критичної інфраструктури міста - ті напрямки, яким сьогодні приділяється особлива увага. 

«Щиро вдячний тим, хто попри важкі часи, продовжує працювати на благо Покровська, демонструвати самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Уклін і повага вам за любов до рідного краю, самовіддану щоденну працю, високу активність у громадсько-політичному житті, непереборне бажання та здатність здолати усі негаразди. Покровськ - місто сильних людей, завдяки яким він мав славетне минуле та матиме прекрасне майбутнє!» - зазначив начальник Покровської МВА Сергій Добряк. 

Сьогодні кожен на своєму місці - на першій лінії фронту та в евакуації,  керуючи великими підприємствами та очолюючи громадські організації – будує нове майбутнє нашої держави: незалежної, вільної, європейської країни, що живе за принципами демократії та береже свої традиції. 

Сердечно зичимо Покровську динамічного розвитку і процвітання, а мешканцям нашого славетного краю  – добробуту, міцного здоров’я, родинного щастя та мирного неба!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW