Вистоїмо та переможемо: редакція сайту 06239 вітає покровчан з Днем містаСьогодні, 3 вересня, наш рідний Покровськ святкує свій 142-й день народження.

Як зазначається у матеріалах Вікіпедії, саме перша неділя вересня є визначною датою для Покровська.

Вистоїмо та переможемо: редакція сайту 06239 вітає покровчан з Днем міста, фото-1

Це вже другий за рахунком День міста, який Покровськ відзначатиме в умовах повномасштабної війни. Незламний, незнищенний, нескорений, як і українці.

Це свято тих, хто відчуває себе частиною великої родини і пишається тим, що він – покровчанин. Воно об’єднує усі покоління, які народилися і живуть у нашому мальовничому містечку. Найбільша цінність нашого міста – мешканці: талановиті, щирі, добрі й працездатні, які створюють матеріальне й духовне сьогодення та майбутнє. Саме завдяки вашим старанням, умілим рукам, натхненній праці наше місто наповнене життям!

Зараз, коли йде війна, багато мешканців Покровська стали на захист рідної країни, стали волонтерами, добровільними помічниками армії.

У нас з вами попереду ще буде багато свят та перемог, які ми обов’язково святкуватимемо під мирним небом на українській квітучій землі.

Зі святом, покровчани! Бажаємо всім мирного неба, нехай якнайшвидше закінчиться війна і всі ми знову повернемося до нашого рідного Покровська!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW