Здобули третю поспіль звитягу: полтавська «Ворскла» втримала перемогу в грі з «Олександрією»Полтавська «Ворскла» 2-го вересня в домашньому поєдинку мінімально здолала «Олександрією» в рамках 6-го туру Української прем'єр-ліги. 

Здобули третю поспіль звитягу: полтавська «Ворскла» втримала перемогу в грі з «Олександрією», фото-1Здобули третю поспіль звитягу: полтавська «Ворскла» втримала перемогу в грі з «Олександрією», фото-2Здобули третю поспіль звитягу: полтавська «Ворскла» втримала перемогу в грі з «Олександрією», фото-3Здобули третю поспіль звитягу: полтавська «Ворскла» втримала перемогу в грі з «Олександрією», фото-4

Гра проходила в рівній боротьбі поки на 27-ї хвилині поєдинку Артем Челядін не зайшов у штрафну зону «Олександрії», де його збив Сергій Логінов. Арбітр вказав на 11 метрів. 

Здобули третю поспіль звитягу: полтавська «Ворскла» втримала перемогу в грі з «Олександрією», фото-5Здобули третю поспіль звитягу: полтавська «Ворскла» втримала перемогу в грі з «Олександрією», фото-6

До точки підійшов Олександр Скляр, який пробив низом у лівий кут воріт «Олександрії», хоча голкіпер гостей, Микита Шевченко, зумів вгадати напрямок руху м'яча, але не зміг відбити «шкіряного».

Здобули третю поспіль звитягу: полтавська «Ворскла» втримала перемогу в грі з «Олександрією», фото-7Здобули третю поспіль звитягу: полтавська «Ворскла» втримала перемогу в грі з «Олександрією», фото-8Здобули третю поспіль звитягу: полтавська «Ворскла» втримала перемогу в грі з «Олександрією», фото-9Здобули третю поспіль звитягу: полтавська «Ворскла» втримала перемогу в грі з «Олександрією», фото-10Здобули третю поспіль звитягу: полтавська «Ворскла» втримала перемогу в грі з «Олександрією», фото-11

Вже наприкінці першої половини, на 44-ї хвилині, Скляр віддав до правого флангу штрафного на Руслана Степанюка, який вразив дальній кут воріт Микити Шевченка, але рефері скасовував гол через офсайд.

Здобули третю поспіль звитягу: полтавська «Ворскла» втримала перемогу в грі з «Олександрією», фото-12

У другому таймі м'яч більше контролювала «Олександрія», проте гості не змогли акумулювати це бодай у нічию.

Здобули третю поспіль звитягу: полтавська «Ворскла» втримала перемогу в грі з «Олександрією», фото-13Здобули третю поспіль звитягу: полтавська «Ворскла» втримала перемогу в грі з «Олександрією», фото-14

Під кінець матчу гравці гостей апелювали до судді через нібито гру рукою гравця «Ворскли» у штрафній зоні, проте арбітр не побачив у цьому моменті порушення правил. 

Здобули третю поспіль звитягу: полтавська «Ворскла» втримала перемогу в грі з «Олександрією», фото-15

Уже після гри до арбітрів підбіг Сергій Кравченко, який почав ображати суддів через відмову в пенальті. Його довелося заспокоювати навіть гравцям власної команди.

Ця звитяга стала третьою поспіль для «Ворскли». Полтавський клуб після п'яти матчів посідає 4-є місце в турнірній таблиці з 9-ма очками.

Нагадаємо, футбольний клуб «Ворскла» запрошує дітей на безоплатні тренування.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW