В Одесі відкрили міський Центр стресостійкостіУ рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» відкрито Одеський міський центр стресостійкості.

Про це повідомили в мерії.

Це спільний проєкт міської влади, Ізраїльської коаліції щодо роботи з травмою та Єврейських федерацій Північної Америки.

«Наразі це дуже важливо. Багато людей щодня переживають стресові ситуації. І нам потрібні професіонали, які зможуть працювати з психологічними травмами як зараз, під час повномасштабного вторгнення, так і після Перемоги України», - сказав Геннадій Труханов.

«Наша організація працює більш ніж 20 років. За цей час ми напрацювали ефективну методику і готові ділитися досвідом. Перш за все ми навчаємо фахівців, які знаходяться на першій лінії надання послуг населенню: вчителів, медичних працівників, рятувальників та інших. Вони не стають психологами, ми даємо їм знання і навчаємо простих навичок, як допомогти собі та іншій людині», - зазначив міжнародний експерт з роботи з травмою, консультант проєктів ООН та Ради Європи Алекс Гершанов.

Найближчим часом у кожному районі міста на базі муніципальних закладів освіти, охорони здоров’я або соціального захисту будуть створюватися філіали Одеського міського центру стресостійкості.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW