Мешканців Новоєлизаветівського старостинського округу привітали зі святом1 вересня виповнилось 140 років від дня заснування мальовничого села Новоєлизаветівка, окрасою якого є скромні і працьовиті люди.

Мешканців Новоєлизаветівського старостинського округу привітали зі святом, фото-1

З нагоди свята присутніх щиро і сердечно привітала начальниця Управління по роботі з територіями Олена Носач. Всім, хто тут народився і виріс та зробив внесок у розвиток старостинського округу, було відзначено грамотами та подяками.

Мешканців Новоєлизаветівського старостинського округу привітали зі святом, фото-2

«Шановні мешканці Новоєлизаветівського старостинського округу! Від імені начальника Покровської МВА Сергія Добряка, його заступниці Наталії Іваньо, та від себе особисто щиро вітаю всіх зі святом! Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту, родинного затишку, радості та миру. Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожному домі та у кожній родині. Хай доля ласкавою буде до вас, дарує щасливі літа. Мирного неба і просто людського тепла!», - зауважила Олена Носач.

Мешканців Новоєлизаветівського старостинського округу привітали зі святом, фото-3

Територіально до старостинського округу входить чотири населених пункти: село Новоєлизаветівка, три селища - Надеждинка, Пушкіне, Котлярівка. Станом на сьогодні на території округу мешкає приблизно 500 осіб. Люди тут щирі, привітні, дружні й неймовірно працьовиті. Саме так каже про мешканців старостинського округу його староста Наталія Павленко.

Мешканців Новоєлизаветівського старостинського округу привітали зі святом, фото-4

«Шановні жителі Новоєлизаветівського старостинського округу, дорогі земляки! Ця дата об?єднує всіх жителів нашої громади, тих, чиєю працею воно створювалося. Історія кожного села є часточкою історії нашої держави. А її, відомо, творять добрі, щирі, працьовиті люди. На жаль, війна внесла в наше життя свої правила, і цьогорічне свято затьмарене сумними подіями та має гіркий присмак. Але ми не можемо ні на хвилину забувати наших чоловіків, синів, братів, друзів, які мужньо захищають нашу країну від російської навали, маємо бути єдиними та згуртованими, спрямовуючи всі свої прагнення та дії на довгоочікувану і бажану Перемогу!», - звернулась до односельців Наталія Павленко.

Мешканців Новоєлизаветівського старостинського округу привітали зі святом, фото-5

Крім того, з нагоди свята кожна родина округу отримала вітальну листівку з теплими побажаннями миру, злагоди та добробуту від начальника Покровської МВА Сергія Добряка.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW