В Україні представили перший анатомічний жіночий бронекостюм «Рута люта»,- ФОТОВ Україні представили перший анатомічний жіночий бронекостюм «Рута люта» від відчизняного виробника. 

Як повідомляється на сторінці виробника «Українська броня»,жіночий бронекостюм вже надійшов у продаж. 

Зазначається, що ця модель має більшу площу захисту у порівнянні з балістичними плитами, повністю закрита область грудей для більшого захисту від вогнепальних поранень. 

На відміну від чоловічого бронекостюму, жіночий має меншу вагу. Розмірна сітка від XS до L.

- Модулі, що захищають живіт, шию, плечі, пах, зовнішню частину стегон. Розмірна сітка від XS до L — для захисниць будь-якої статури. Ергономічний та адаптивний дизайн з урахуванням тілобудови жінок та рівномірним розподілом ваги для максимального комфорту під час носіння. Легкість! Бронекостюм не лише має анатомічну форму, а ще й меншу вагу, ніж «чоловічий». До того ж, що менший розмір виробу, то він легший. Система швидкого скидання, аби не втрачати дорогоцінні хвилини у випадку евакуації. Необмежена мобільність!,- розповіли в компанії про переваги жіночого бронекостюму. 

Нагадаємо, раніше в ЗСУ вперше зʼявилась польова військова форма для жінок: на черзі - жіночі бронежилети. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW