В Україні змінять зарплати держслужбовців, - КабмінВ Україні з 2024 року почне працювати нова система оплати праці держслужбовців. Зміну зарплат чиновників врахують до державного бюджету на 2024 рік.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що головна мета майбутньої реформи – усунення зловживань та відновлення справедливості. Вказано, що відповідний законопроект пройшов перше читання у Верховній Раді. Він закликав прискорити процес, щоб уже з нового року зміни набули чинності.

Зазначається, що посилиться роль посадового окладу. Оновлений підхід до виплати зарплат усуне порушення при нарахуванні премій та додаткових виплат держслужбовцям.

"Зміни в оплаті праці спрямовані на зменшення диспропорцій та справедливий підхід до встановлення заробітної плати державних службовців", - наголосив глава уряду.

Зарплати українським чиновникам можуть знизити

У Верховній Раді зареєстрували законопроект №9565, згідно з яким запропоновано у період воєнного стану обмежити сукупний дохід посадових осіб 15 мінімальними зарплатами (100,5 тис. грн) – разом із преміями, надбавками тощо.

Винятки заплановані лише для:

  • військовослужбовців;
  • співробітників розвідувальних та правоохоронних органів, які забезпечують оборону держави.

Аналогічно запропоновано обмежити зарплати керівників підприємств державної та комунальної власності.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW