Дії посадовців в Рахові при будівництві реабілітаційного центру завдали збитків у 2,2 млн грнНа Закарпатті судитимуть посадовця Рахівської міської ради та підрядника у зловживанні при будівництві реабілітаційного центру, яке завдало збитків у 2,2 млн грн.

Як повідомили у пресслужбі Закарпатської обласної прокуратури 1 вересня, прокурор затвердив і скерував до суду обвинувальний акт щодо посадовця з числа керівництва Рахівської міської ради та директора товариства за фактом розтрати та привласнення майна в особливо великих розмірах за попередньою змовою групою осіб.

Посадовця міськради також обвинувачують у пособництві в підробленні офіційних документів, а підрядника – безпосередньо у службовому підробленні та легалізації (відмиванні) майна, одержаного злочинним шляхом.

“За даними слідства, орган місцевого самоврядування провів процедуру публічної закупівлі робіт із будівництва реабілітаційного центру в м. Рахів. Попри невідповідність пропозиції підрядника вимогам тендерної документації, замовник не тільки не відхилив її, а й уклав із товариством договір на подальше виконання робіт”, - коментують у прокуратурі.

Читайте також: Держекоінспекція Закарпаття виявила мільйонні збитки у парку на Берегівщині

Як стверджують у відомстві, працівник міськради достовірно знав про наявні порушення законодавства та вимоги Державної аудиторської служби України щодо розірвання договору, а також те, що роботи по об’єкту виконані лише частково, з порушеннями та відхиленнями від проєктно-кошторисної документації та недотриманням календарного графіку. Підрядник вніс неправдиві дані до актів виконаних робіт, на підставі яких одержав грошові кошти від замовника. У подальшому частину з них – 804 тис. грн – легалізував шляхом виведення у готівку.

Унаслідок дій підозрюваних збитки державі склали 2,2 млн грн.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW