Українці стали купувати більше нових автомобілів: рейтинг найпопулярніших марокНа своїй сторінці в месенджері Telegram "Укравтопром" опублікував нову статистику поповнення українського автопарку новими автомобілями. Згідно з даними порталу в нашій країні в серпні українці купили 5800 нових автомобілів. Це вдвічі більше, ніж у 2022 році.

Також портал повідомляє, що відносно липня 2023 року в серпні споживча активність на ринку авто зросла на 9%.

Перше місце в рейтингу найбільш купованих в Україні марок авто перше місце впевнено посіла японська Toyota, автомобілів цієї марки минулого місяця було придбано 1118 штук. Порівняно з аналогічним місяцем минулого року продаж нових автомобілів Toyota в Україні зріс майже наполовину (49%).

Друге місце в рейтингу популярності серед українців посів німецький Volkswagen. Кількість реєстрацій цих авто порівняно з серпнем минулого року зросла в 4 рази, і склала 611 одиниць.

Істотне зростання продажів продемонстрував також французький Renault - його продажі порівняно з минулим роком зросли на 143%, всього в серпні було продано 501 авто. До п'ятірки також увійшли BMW і Skoda, за останній місяць літа було продано 433 і 394 автомобілі відповідно.

Загалом за минулий період 2023 року в нашій країні було куплено і поставлено на облік 38100 автомобілів. Це на 56% більше, ніж у 2022 році. 12% ринку нових легкових авто склали машини з Китаю - з січня по червень цього року в Україні було придбано трохи менше п'яти тисяч китайських авто.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW