"17 500 грн зарплати на місяць": роботодавці шукають українців, яким потрібна роботаНа українському ринку виник гострий дефіцит кваліфікованих кадрів. Названо найзатребуваніших фахівців. Також зафіксовано зростання зарплат.

Як інформує "biz.today.ua", за даними директора з комунікації з пошуку роботи Work.ua Максима Пилипенка середня заробітна плата, яку пропонують роботодавці у вакансіях, зросла у чотирьох областях – Одеській, Дніпропетровській, Львівській та Київській. Середня зарплата в Україні зросла із 15 до 17,5 тис. грн.

Спостерігається нестача професіоналів. Найбільше в Україні потрібні лікарі та інші медичні фахівці, бізнес-аналітики та маркетологи.

"Найбільшу конкуренцію ми спостерігаємо на посадах, які передбачають віддалену роботу. Це діджитал-фахівці - копірайтери, SMM-менеджери. Також висока конкуренція в ІТ-сфері, багато програмістів. Це пов'язано з тим, що сьогодні ІТ в Україні переживає нелегкі часи, існують певні ризики, тому компанії роблять певні кроки", - зазначив Пилипенко.

У прифронтових областях побільшало пропозицій роботи. Ринок праці центрі країни повністю відновився, а західних регіонах – зріс більш як 150%. Що стосується прифронтових регіонів, ситуація гірша – відновлення становило близько 40-60%.

Жінок серед претендентів більше, ніж чоловіків – 57%. Роботу найчастіше шукають українці віком до 25 років.

Експерт наголосив, що спостерігається позитивна тенденція. Восени очікується збільшення кількості вакансій та підвищення попиту. Це гарна новина для кандидатів. Максим Пилипенко запевнив, що роботи зараз достатньо.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW