Львів не погодив будівництво офісів та складуВиконавчий комітет Львівської міськради 1 вересня відмовив у наданні містобудівних умов та обмежень на реконструкцію будівлі під офіси на вулиці Хлібній, 1 та на будівництво складу в Малехові.

Про це повідомила Львівська міська рада.

Зокрема, Виконком відмовив обслуговуючому кооперативу «Житлово-будівельний кооператив «Хлібна-1» у внесенні змін до містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на реконструкцію незавершеного об’єкта будівництва на вулиці Хлібній,1 з розширенням за рахунок надбудови під офісну будівлю.

Як пояснили в управлінні архітектури та урбаністики Львівської міськради, у цьому проекті перевищена висотність, що не відповідає містобудівним умовам.

"Там є ділянка Теплоенерго, і ця ситуація обтяжена нормативними документами, необхідно це з’ясувати більш детально, тому я просила б це питання відкласти", – додала pаступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк

Також виконавчий комітет Львівської міськради відмовив у будівництві складу з адміністративно-побутовим корпусом на вул. Лесі Українки, 70 у селі Малехів Львівської міської територіальної громади. В управлінні архітектури та урбаністики Львівської міськради зазначили, що у цьому випадку також є часткова невідповідність містобудівної документації.

Читайте також: На Львівщині відкрили новозбудований корпус ліцеюAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW