Миколаївці можуть отримати фінансування на розвиток власної справиЖителі Миколаївщини можуть отримати грант на розвиток власної справи.

У ході брифінгу, 31 серпня, директор обласної служби зайнятості Дмитро Оборонько розповів хто і на які суми може претендувати.

Жителі Миколаєва та області можуть отримати грант у розмірі до 250 тисяч на розвиток і відкриття власного бізнесу. Він зауважив, що цей грант може отримати будь-яка людина, яка хоче відкрити свою справу. 

Дмитро Оборонько

Дмитро Оборонько

- Це і військовослужбовці, і бізнесмени початківці, і ті, хто має певний результат роботи, — додав він.

Заявка на грант подається через "ДІЮ". Також треба сформувати бізнес-план.

- І вже потім над цим працюють відповідні служби. Це центр зайнятості та Ощадбанк, тому що фінансування йде через цей банк. Заявку переглядають члени комісії і виносять рішення. Якщо результат позитивний, людина має можливість отримати кошти. На сьогодні, в рамках проєкту, ми видали понад 9 мільйонів. Це дало можливість створити понад 80 робочих місць. Основне наше завдання — донести до наших жителів, що ця програма реальна та підкріплена фінансово. 

Також грантову допомогу до 500 тисяч можуть отримати члени сімей військовослужбовців та люди, які отримали інвалідність під час військових дій.  Ця категорія також може подати заявку та отримати кошти на відкриття власної справи. 

- По Миколаївщині є вже ті, хто подали заявку і отримали фінансування, — додає Оборонько.

До мільйона гривень можуть отримати військовослужбовці, які хочуть відкрити власну справу.

По всім категоріям є певні умови. До прикладу, якщо отримуєте грант до 250 тисяч і 500 тисяч, то треба створити два робочих місця, а до 1 мільйону, то вже чотири робочих місця має бути надано. Два — в обов'язковому порядку  віддати або військовослужбовцям, або тим, хто отримав інвалідність. 

 Дмитро Оборонько зазначив, що мета — до кінця року видати до 20 мільйонів на створення власної справи.

 Більше подробиць читайте за посиланням!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW