Пенсіонерам Тернопільщини можуть припинити пенсійні виплати: що важливо знатиВиплату пенсії можуть зупинити через банальну ричину. Станеться це якщо пенсіонер не використовує свій банківський рахунок більш ніж 6 місяців, пише Оглядач. Щоб цього уникнути, треба хоча б раз за вказаний період провести транзакцію своєю пенсійною карткою.

Наприклад, можна поповнити рахунок мобільного, сплатити за комуналку чи інші рахунки. Про це йдеться в матеріалі видання "На пенсії".

Як поновити виплати на картку?

Українці можуть легко відновити виплати пенсії, а також повернути недоотримані гроші. Для цього потрібно звернутися до ПФУ (Пенсійного фонду України) та підтвердити свою особу.

"Якщо пенсіонер з’являється та підтверджує свою особу, то нарахування та виплата пенсії триває", – розповіла заступниця глави Мінсоцполітики Дар’я Марчак. Після перевірки даних ПФУ ухвалює рішення про відновлення виплат протягом 10 днів (із дня звернення).

Чому ще можуть припинити виплачувати кошти на картку?

У разі смерті людини; якщо пенсіонер подав неправдиві відомості щодо стажу та зарплати; якщо пенсіонер надовго їде за кордон (у цьому випадку можуть бути винятки. Якщо Україна з країною його нового перебування має договір про виплату пенсій, то він продовжуватиме отримувати пенсію за кордоном).AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW