Українські воїни мали успіх в районі Новоданилівка-НовопрокопівкаСили оборони України продовжують ведення наступальної операції на Бахмутському та Мелітопольському напрямках. 

Про це повідомили на сторінці Генштабу ЗСУ. 

Так, в напрямку Новоданилівка-Новопрокопівка наші воїни мали успіх та закріплюються на досягнутих рубежах, завдаючи вогневого ураження артилерією по виявленим цілям противника і здійснюючи заходи контрбатарейної боротьби. 

На Бахмутському напрямку Сили оборони продовжують вести наступальні дії південніше міста Бахмут, закріплюються на досягнутих рубежах.

Зазначається, що противник вів безуспішні наступальні дії в районах Мар’їнки, Старомайорського Донецької області та Вербового Запорізької області. Ворог зазнає значних втрат в особовому складі, озброєнні та техніці, здійснює переміщення підрозділів та військ, застосовує резерви.

Також Сили оборони України продовжують стримувати наступ російських військ на Лиманському та Бахмутському напрямках. Противник вів безуспішні наступальні дії в районах районах Новоєгорівки та Білогорівки Луганської області та Кліщіївки, Курдюмівки Донецької області. Тривають важкі бої.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW