У Дніпрі відкриють ще два гуртожитка для переселенців із Маріуполя. Хто може отримати житлоУ Дніпрі до кінця осені завершать ремонт двох гуртожитків для маріупольців. Наразі у центрах «ЯМаріуполь» триває збір заяв на отримання соціального житла. 

Про це повідомила пресслужба Маріупольської міської ради.

"360 родин зможуть отримати кімнати у двох гуртожитках, які наразі починають оновлювати в рамках проєкту «ЯМаріуполь. Житло». Він реалізується Маріупольською міською радою на чолі з мером Вадимом Бойченком, за дорученням голови ОВА в Донецькій області Павла Кириленка. При підтримці  Урядів України та Франції, Міжнародної організації з міграції, ГО "Проліска" та SCM", - наголосили у міськраді.

Зазначається, що у кожній кімнаті буде окремий санвузол. Будівлі утеплять. На території гуртожитків збудують дитячий та спортивний майданчики. Забезпечить побутовою технікою та зробить суспільні простори компанія SCM.

Зараз у центрах «ЯМаріуполь» триває збір заяв на отримання соціального житла. 

"У пріоритеті найбільш вразливі групи – сім‘ї у яких є кілька дітей, особи з інвалідністю, вагітні жінки, пенсіонери, військовополонені, учасники війни, загиблі через війну", - зазначили у Маріупольській міськраді.

Нагадаємо, раніше у Дніпрі відкрили перший гуртожиток для 35 родин переселенців із Маріуполя. Маріупольці зможуть користуватися житлом до кінця дії військового стану плюс ще рік після того. Ну а потім відремонтована будівля повернеться до власника – університету.

35 млн грн із бюджету маріупольської територіальної громади було витрачено на реконструкцію будівлі, яка включала не тільки косметичний ремонт, а і повну заміну комунікацій, освітлення, системи опалення, ремонт даху. Ще близько 3 млн грн (субвенція з державного бюджету) знадобилось на придбання всіх необхідних меблів.

Читайте також:

У Дніпрі закінчили ремонт гуртожитку для переселенців з Маріуполя, - ФОТО

Житло для маріупольців. Що запропонувала міськрада

Уряд Франції виділив 5 млн євро на тимчасове житло для маріупольців, - ФОТОAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW