На Чернігівщині, де підірвалася автівка з поліцейським, знайшли ще з десяток нерозірваних мінНа лісовій дорозі на Чернігівщині, де 28 серпня на міні підірвалася автівка з поліцейським і його родиною, знайшли ще близько десятка мін, які не здетонували. Про це сказав військовий із позивним «Доцент», пише «Суспільне Чернігів».

Внаслідок вибуху загинув патрульний поліцейський В'ячеслав Обитоцький та його дружина. Двоє їхніх дітей вижили і нині в лікарні.

Дітей доставили до обласної дитячої лікарні, вони мають мінно-вибухові травми, проходять дообстеження, повідомила медична директорка дитячої лікарні Наталія Сергійчик.

Офіцер з позивним "Доцент", ФОТО: Суспільне Чернігів

Офіцер з позивним "Доцент", ФОТО: Суспільне Чернігів

«На зустріч до військовослужбовців бігли діти, які були поранені, наші військовослужбовці надали їм допомогу і відправили назустріч швидкій допомозі, яка була визвана», — розповів офіцер з позивним «Доцент».

Зараз залишки авто, в якому загинуло подружжя, пересунули на декілька метрів від місця, де трапився вибух.

Авто, яке підірвалося на міні, ФОТО: Суспільне Чернігів

Авто, яке підірвалося на міні, ФОТО: Суспільне Чернігів

Лісова дорога, якою їхало авто — це прикордоння, до Білорусі 10 кілометрів. З початку повномасштабного вторгнення цією дорогою заборонили користуватися цивільним. Там стоять попереджувальні знаки, каже військовий з позивним «Доцент».

Попереджувальний знак, ФОТО: Суспільне Чернігів

Попереджувальний знак, ФОТО: Суспільне Чернігів

Це не перший випадок підриву цивільного авто на протитанкових мінах на Чернігівщині, говорить військовий.

«Хотілося б звернутися до всіх цивільних, щоб вони не нехтували цими обмежуючими і попереджувальними знаками, оскільки в абсолютній більшості ці знаки стоять не просто так, можливо так хтось думає, насправді, це дійсно, якщо вони стоять, то це означає, що там небезпека».

Офіцер каже, якщо ви вже потрапили на заміновану дорогу, не можна сходити чи з'їжджати на узбіччя, краще звернутися до військових, вони допоможуть залишити небезпечне місце.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW