Сказав, що не дасть та хотів поїхати: відео показало, хто винен в стрілянині в ДніпріПатрульна поліція опублікувала відео з бодікамер правоохоронців у Дніпрі. На відео можна побачити всі сутички внаслідок яких цивільний чоловік отримав смертельне вогнепальне поранення.

Про це повідомляє сайт 056.

Спочатку Jaguar, за кермом якого був чоловік, порушив правила дорожнього руху, після цього за ним поїхали патрульні.

Коли поліцейські зупинили подружжя, за кермом вже сиділа жінка. На пояснення причини порушення, жінка попросила запис з камери відеоспостереження. Поліціянт сказав, що покаже відео, але спочатку громадяни мають показати свої документи. Жінка заперечила, требуючи відео.

Про причину зупинки запитав і чоловік, на що поліціянт знов пояснив, у чому полягало порушення ПДР. Він продовжив суперечку з використанням нецензурної лексики.

Патрульна, посилаючись на статтю 36 закону про Нацполіцію, заявила, що обмежує чоловіка в місці перебування на території, де було вчинене правопорушення. Вона попросила його відійти на 20 метрів і попередила чоловіка, що якщо він відмовляється виконувати законну вимогу поліції, то його буде затримано.

Чоловік в цей час казав: "Бл*, я щас викличу адвоката, і тобі буде пи***. Ти зрозуміла?". Потім спробував сісти в авто і закликав жінку, яка була за кермом, їхати. Та правоохоронці завадили цьому і сказали громадянам: "Ви залишаєтесь на місці".

Далі патрульні почали тримати жінку за руки та відчиняти двері, змушуючи її вийти з машини. Почалася бійка. Чутно також, як діти закликали: "Тато, давай!".

На відео було чутно три постріли та крики. А в поліціантки було скривавлене після бійки обличчя.

За даними джерел «Схем» в МВС, наразі правоохоронці готують підозру жінці, яка перебувала за кермом автівки у Дніпрі на момент зупинки авто поліцейськими.

Підозра готується за статтею 348 Кримінального кодексу України – посягання на життя працівника правоохоронного органу. Ця стаття передбачає покарання до п'ятнадцяти років позбавлення волі або довічне ув'язнення.

Окрім того, вже є результати експертизи крові загиблого, яка встановила, що він перебував у стані алкогольного сп'яніння (2,4 проміле).AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW