Доступне протезування: За протез платити не потрібно!Україна крокує до побудови суспільства рівних можливостей, де кожен громадянин має право на мобільність та комфорт, незалежно від фінансового стану. Одне з найпоширеніших запитань щодо протезування в Україні – його вартість.

Однак сьогодні це питання отримує відповідь від держави: за протези платити НЕ потрібно.

Аби повноцінно жити та активно долучатися до суспільного життя, не потрібно збирати кошти та їхати за кордон. Кожна людина, яка потребує встановлення протеза в Україні, може розраховувати на підтримку держави. Також держава покриває вартість якісного обслуговування та ремонту протезних виробів.

Особливу увагу уряд приділяє військовослужбовцям і правоохоронцям, ветеранам, а також цивільним громадянам, які постраждали від війни. Для військових сума компенсації втричі вища у порівнянні з цивільними. Зараз максимальна компенсація вартості протеза становить 2 млн грн. Держава також встановлює граничну вартість для різних типів протезів.

Процес визначення типу протеза здійснюється військово-лікарською комісією або протезним підприємством. Окрім того, наголошується на тому, що безоплатне протезування – це право усіх громадян, включаючи дітей з інвалідністю та осіб з порушеннями опорно-рухового апарату.

Держава Україна віддає перевагу різним видам протезів, забезпечуючи військовослужбовців як механічними, так і електричними протезами. Прагнучи до створення країни рівних можливостей, Міністерство соціальної політики України активно реалізує програму “Доступне протезування”.

Доступне протезування: За протез платити не потрібно!, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW